Spa namuose: ar to reikia, ar tai veikia ir kaip išsirinkti tinkamas priemones?

Spa daugeliui siejasi su maloniomis procedūromis, kurias reikia suplanuoti laiko ir finansų atžvilgiu. Tačiau ar jomis galima lygiai taip pat mėgautis namuose, kai veidą masažuoja ne patyrusi masažuotoja, o mes pačios? Ar vonios kambarys gali suteikti naujų pojūčių, kuriuos patiriame išpuoselėtoje grožio salono aplinkoje? Ir ar apskritai spa procedūros iš tikrųjų padeda mūsų odai?

Spa namuose – dovana sau

Kosmetologė Rasa Šnirienė mano, kad noras patirti malonumą ir taip kartu padėti savo veido odai yra visiškai suprantamas, kurio nereikia vertinti kaip tuščios prabangos. Priešingai – šiais skubėjimo laikais tai yra galimybė stabtelėti ir skirti laiko sau, nes net ir toks paprastas dalykas kaip penkias minutes trunkantis veido savimasažas yra neabejotinai naudingas dalykas, jei atliekame tai tinkamai ir reguliariai. “Sutinku labai daug moterų, kurios rūpinasi kuo tik nori – vaikais, namais, darbais, vyru, artimaisiais, tačiau save pamiršta ar sau duoda tik kelias minutes, kurių būtinai reikia. Kai savaitgalį ar įprastos dienos dalį skiriame lėtam, maloniam, apgalvotam rūpinimuisi savo veido oda, mes iš tikro pirmiausia įteikiame dovaną sau. Pavyzdžiui, veido šveitiklis gerai nuvalo negyvas odos ląsteles, tad oda atrodo lygesnė, jaunesnė, atsigavusi. Kartu moteris labiau atsipalaiduoja, pailsi, pasidžiaugia. Ar veido odą tai irgi veikia? Žinoma, ir man atrodo, kad šiuolaikinei moteriai to nebereikia įrodinėti”, – sako R. Šnierienė.

Pandemija spa malonumus perkėlė į mūsų namus

Pasak “Derma sanus” kosmetologės, dauguma moterų mėgsta ar bent nori išbandyti profesionaliai atliekamas grožio procedūras, tačiau dėl kainų spa paslaugos joms yra greičiau išimtis nei kasdienybė. Vietoj to klientės labiau investuoja į kokybiškas, kosmetologės rekomenduojamas veido odos priežiūros priemones.

Tačiau palepinti save ir išbandyti kažką naujo norisi daug kam. Dėl šios priežasties rinkoje sparčiai įsitvirtina spa priemonės, kurias moterys pačios gali naudoti savo namuose. Tai ypač paskatino pandeminiai metai, kai daug grožio salonų buvo uždaryti, moterys turėjo daugiau laiko ir ieškojo prieinamų produktų, kuriuos naudodamos galėtų namuose paįvairinti grožio ir sveikatos rutiną. “Spa namuose, kai, naudodami tam tikrą kosmetiką, sukuriame ritualą, rūpindamiesi oda patiriame malonumą, labiau atsipalaiduojame, pabūname su savimi”, – taip klientų poreikį apibūdino kosmetol

Tačiau kaip žinoti, kuri spa skirta kosmetika, nuo kurios gausos greitai apsisuka galva, yra verta jūsų dėmesio ir pinigų? Ypač, kai, kasdien naudojant profesionalų prausiklį ar kremą, jūs gerai žinote jų poveikį, o spa malonumams namuose ieškote jums prieinamo kainos ir kokybės santykio? “Derma sanus” kosmetolė tvirtina, jog paprastam žmogui tai yra beveik neįveikiama užduotis, nes dažnas kosmetiką renkasi atsižvelgdamas į draugų atsiliepimus, reklamos įtaigą, patrauklią pakuotę, kainą. Taigi pagal kokius kriterijus ją atsirinkti?

“Spa Ceylon luxury ayurveda”: kokybiška ir prieinama kosmetika

Būdama itin reikli veido priežiūros priemonių kokybei ir veiksmingumui, R. Šnirienė po ilgų paieškų atrado prekės ženklą “Spa Ceylon luxury ayurveda”. Tai kosmetika iš Šri Lankos, kurios produktuose apjungti keli esminiai elementai:

  • 50 m. šeimos patirtis ir aistra kosmetikos srityje – šį prekės ženklą įkūrė broliai Shalin ir Shiwantha Balasuriya.
  • Žinios iš 5000 m. skaičiuojančios Ajurvedos – sveiko gyvenimo būdo sistemos, kuri dėmesys skiriamas ligų prevencijai ir gydymui, o ne simptomų malšinimui, rūpinamasi harmonija tarp kūno, proto ir aplinkos, sveikata gerinama keičiant mitybą, naudojant natūralias priemones, masažą, jogą.
  • Natūralūs ingredientai, atkeliavę išimtinai tik iš Šri Lankos (mineralai, eteriniai aliejai, kokoso aliejus, prieskoniai iš Ceilono ir kt.).
  • Šiuolaikiniai laimėjimai iš kosmetologijos srities: kuriant kosmetikos produktus, remtasi modernios kosmetologijos pažanga, visi produktai yra testuoti atsižvelgiant į tarptautinius reikalavimus, testuojant nenaudojami gyvūnai.
  • Turtingas Šri Lankos paveldas: nuo Ajurvedos, kuri yra šalies kultūros ir gyvenimo būdo dalimi, iki stilingų pakuočių su Šri Lankos karalių rūmų bei kitais tradiciniais motyvais.

Natūrali ir pasaulyje daugiausia sėkmės sulaukusi Ajurvedinė kosmetika

Kosmetologė R. Šnierienė teigia, jog “Spa Ceylon luxury ayurveda” kosmetika pirmiausia jos dėmesį patraukė puikia sudėtimi: “Tik natūralūs ingredientai, jokio parabeno, parafino, alkoholio. Pati išmėgindama šias priemones įsitikinau, jog “Spa Ceylon luxury ayurveda” kosmetika veiksminga, ypač veido odai skirti šveitikliai. Juk tik pati išbandydama galiu patarti savo klientėms. Ilgai rinkoje ieškojau tokių šveitiklių, kuriuos mano klientės galėtų išbandyti namuose ir kurių kaina būtų patraukli. Labai džiaugiuosi paieškų rezultatais ir savo klienčių atsiliepimais”.

Kosmetika “Spa Ceylon luxury ayurveda” šiandien yra pasaulyje didžiausias ir daugiausia sėkmės sulaukęs prekės ženklas, gaminantis ir platinantis ajurvedinę kosmetiką, kuria prekiaujama 16 pasaulio šalių. Kaip sako vienas iš jos įkūrėjų Shalin Balasuriya, – tai Ajurvedos išmintimi paremtos grožio priemonės, pritaikytos šiuolaikiniam žmogui, ir kartu šiuolaikinio žmogaus sveikatos problemų padiktuoti produktai, kuriems sprendimą pateikia Ajurveda.

Tinkama moterims, vyrams ir vaikams, “Spa Ceylon luxury ayurveda” apima platų produktų spektrą: nuo šampūno plaukams iki šveitiklio pėdoms, nuo veido kaukės iki levandų dulksnos, padedančios užmigti, nuo serumo iki vaikiško dušo želė. Stilingos pakuotės, patraukli ir prieinama kaina, pavieniai produktai ir jų rinkiniai, padedantys puoselėti, prižiūrėti, pasimėgauti – tai puiki dovana ir savaitgalio spa ritualui savo namuose, ir artimam žmogui gimtadienio ar bet kokia kita proga.

“Spa Ceylon luxury ayurveda” kosmetikos galite įsigyti “Derma sanus” grožio centre. Priemones išsirinkti padės ir patars salono kosmetologė Rasa Šnirienė. čia