Mezoterapija plaukams laikoma efektyvia priemone, jei jums slenka plaukai. Tiek moterims, tiek vyrams plaukų slinkimas sukelia sunkių emocinių išgyvenimų. Dažnas sunkiai susitaiko su mažėjančiu plaukų kiekiu, ypač jei plaukų slinkimas įvyksta netikėtai ar intensyviai.

Plaukų mezoterapija padeda ir tokiais atvejais, kai slenka plaukai po vasaros atostogų, kai plaukus itin veikia saulė ir jūros vanduo, esant hormonų pokyčiams, pvz., po gimdymo ar ilgą laiką maitinus vaiką krūtimi, trūkstant vitaminų, turint silpnus plaukus, polinkį į plikimą ir pan.

Mezoterapija plaukams – kaip ji vyksta?

Mezoterapija plaukams prasideda nuo plaukų ir galvos odos būklės ištyrimo. Ištyrus, kokios būklės yra plaukų svogūnėliai, nusprendžiama, koks gali būti šios grožio procedūros efektas, ar ji apskritai yra tikslinga (mezoterapija plaukams yra neveiksminga, jei nebėra plaukų svogūnėlių).

Plaukų mezoterapija – tai veikliųjų medžiagų suleidimas į galvos odą, kur yra plauko maišelis. Šios medžiagos pažadina pačius plaukų maišelius, suaktyvina kraujotaką. Prižadinti ir gavę maisto medžiagų, plaukai vėl pradeda augti. Tokiu būdu plaukų slinkimas sumažėja, pradeda augti nauji plaukai, o efektas matosi vizualiai.

Kokios veiksmingos medžiagos ir kokie kokteiliai bus leidžiami į galvos odą, priklauso nuo jūsų plaukų būklės. Kosmetologė suteiks jums individualią konsultaciją, nes kiekvienas atvejis yra skirtingas.

Plaukų mezoterapija – ką turite žinoti?

Jei jums slenka plaukai ir jei nusprendėte, kad jums reikalinga plaukų mezoterapija, svarbu turėti šiek tiek žinių apie plaukų augimą. Plaukai turi tris augimo fazes, todėl labai svarbu, kokios fazės metu bus atlikama mezoterapija plaukams. Veiksmingiausia – jei ši grožio procedūra atliekama augimo fazės metu. Augantys plaukai iškart gauna maisto medžiagų, todėl jau po pirmos procedūros galima pastebėti rezultatus.

Būtent dėl to, kad yra trys plaukų augimo fazės, plaukų mezoterapija, t. y. pati procedūra, daroma kas 3 mėn. Tokiu atveju yra stimuliuojami plauko maišeliai, kurie yra pasiruošę auginti naują plauką, plaukai sustiprinami ir aprūpinami maisto medžiagomis, stimuliuojami augimo faktoriais.

Plaukų mezoterapija yra greita grožio procedūra, po kurios jūs iškart galite daryti įprastus darbus. Apie kitas individualias situacijas, pvz., ko negalima daryti po šios procedūros, jums patars kosmetologė.

Daugiau apie tai, kas yra mezoterapija, skaitykite čia.