Veido odos diagnostika – daugelio dar neįvertinta, tačiau nepaprastai svarbi veido priežiūros dalis. Būtent šiame etape, kai moteris renkasi, koks kremas jai labiausiai tinka, ar reikalingas paakių kremas, veido prausiklis, serumas veidui ar veido kaukė, padaroma daugiausia klaidų ir neteisingų sprendimų.

Koks yra mano odos tipas, dažniausiai nusprendžiama stebint pojūčius, kaip oda reaguoja į tam tikrus išorinius veiksnius, kaip jai tinka vienas ar kitas kremas (kurį dažnai, pripažinkime, rekomenduoja draugė) ar kokia yra to kremo kaina. Dažnai moteriai trūksta gilesnių žinių apie odos struktūrą, kaip turi būti pasirenkama kosmetika ir pan.

Veido odos diagnostika – kaip ji atliekama?

Veido odos diagnostika

Veido odos diagnostika, kurią atlieka DERMA SANUS, yra profesionali ir nepaprastai tiksli. Ji atliekama “Janus II” aparato pagalba iš Pietų Korėjos. Šis aparato skleidžiama šviesa patenka į gilesnius veido odos sluoksnius, kurių negali pamatyti kad ir labiausiai patyrusi kosmetologė. Gaunamos 6 skirtingos nuotraukos, kurios leidžia išanalizuoti tokius faktorius kaip odos tipas, raukšlės, veido poros, riebalų gamyba, pigmentacija, ar yra odos uždegimas ir kt. Duomenys palyginami su didžiule duomenų baze, jūsų amžiaus grupe, todėl gaunama išsami ir patikima informacija. Vėliau ji analizuojama kartu su kosmetologe, kuri atsako į visus jūsų klausimus, suteikia kitą reikalingą informaciją.

Veido odos diagnostika – kodėl ji naudinga?

Veido odos diagnostika leidžia ne tik nustatyti, kokia yra dabartinė jūsų veido odos būklė. Veido odos analizė atskleidžia tokius faktorius, apie kuriuos galite neįtarti nei jūs, nei jūsų kosmetologė. Pavyzdžiui, jei nustatoma didelė gilioji odos pigmentacija, nors šiuo metu jos išoriškai nematyti, tuomet parenkama atitinkama kosmetika. Tokiu būdu užbėgama problemai už akių, sutaupoma daug laiko, pastangų ir emocijų. Galų gale tai yra ir daug pigiau kainuojanti veido priežiūra.

Veido odos diagnostika suteikia galimybę sekti pokyčius odoje, nes jūsų duomenys lieka programoje, o sekančios diagnostikos metu galima palyginti rezultatus po kosmetikos panaudojimo.

Odos tipas – tai yra vienas iš svarbiausių faktorių, kurį nustato profesionali veido odos diagnostika. Deja, praktika rodo, kad mūsų savarankiškai nusistatytas odos tipas yra viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų, kuri vėliau lemia įvairias odos problemas ir ligas.

Pavyzdžiui, daug moterų, veikiamos reklamos, klaidingos informacijos, žinių trūkimo, skundžiasi sausa oda, tad jų įsigyjama kosmetika yra skirta būtent sausai veido odai. Veido odos diagnostika nustato, kad iš tikro oda yra riebi, ir tai paaiškina, kodėl atsirado tam tikros veido odos problemos, kodėl jos niekaip neišgydomos ir t. t. Ilgiau tęsus neteisingą veido odos priežiūrą, po 10 metų gali išsivystyti tokios ligos kaip aknė, rožinė, kurios atsiranda pasikeitus hormonams, gyvenimo sąlygoms, mitybai ir kt. Tokios problemos nebūtų net iškilusios, jei jums būtų atlikta veido odos diagnostika, nustatytas būtent jūsų odos tipas ir parinkta tik jūsų odai tinkanti kosmetika.

Kosmetika, jei ji tinkamai parinkta, lemia labai daug!

Todėl jei mylite save, jei jūsų veido oda vis blogėja, o jums niekaip nesiseka išsiaiškinti priežasties ir surasti sprendimo, veido odos diagnostika yra pirmas ir svarbiausias žingsnis link to, kad ir atrodytumėte, ir jaustumėtės graži. DERMA SANUS laukia jūsų pirmosios registracijos!