Veido masažas – neabejotinai labai maloni, visiems žinoma ir daug naudos teikianti veido procedūra. DERMA SANUS šią procedūrą atlieka su moderniu “Vera shape” aparatu iš Pietų Korėjos, kuris ne tik idealiai išmasažuoja veidą, bet dėl savo unikalių savybių sukelia dar keletą efektų. Tai veido liftingas, arba odos patempimas, ir riebalinio sluoksnio mažinimas.

Veido masažas su specialiu aparatu

Veido masažas su “Vera shape” aparatu atlieka 3 funkcijas vienu metu. Pirmoji – tai radijo dažnis, kurio energija veikia tarp antgalio elektrodų ir patenka į norimą odos sluoksnį. Tokiu budu galime veikti giluminį odos sluoksnį, vadinamą dermą, ir po juo esancius riebalus. Maloni radijo dažnio skleidžiama šiluma suaktyvina ir stimuliuoja kolageną, kuris atsakingas už odos stangrumą, elastingumą ir atsinaujinimą, o, pasiekęs riebalinį sluoksnį, tirpdo ir formuoja veido ovalą.

Antroji funkcija – vakuumas, dėl kurio aparato antgalis itin gerai priglunda prie odos. Taip atliekamas veido masažas nesukelia jokių nemalonių pojūčių, gerina limfos pratekėjimą ir kraujotaką. Aparatas turi 4 skirtingus vakuumo stiprumo režimus, todėl veido masažas gali būti atliekamas skirtingu intensyvumu.

Trečioji funkcija – LED šviesa, kuri skatina audinių atsinaujinimą, fibroblastų aktyvumą, o būtent šios ląstelės yra atsakingos už tai, kad formuotųsi naujos odos struktūros.

Veido masažas ir jo nauda

Veido procedūra su “Vera shape” aparatu tampa daugiau nei maloniu ir veiksmingu veido masažu. Dėl poveikio odos elastingumui, tonusui, ląstelėms, riebalų skaidymui, raukšlėms, veido masažas su radijo dažnio aparatu “Vera shape” yra geras būdas papildomam minėtų problemų sprendimui. Tad jei norite pasilepinti, toks trigubo poveikio veido masažas bus maloni ir naudinga dovana sau.

Jei norite sužinoti, kokios kitas procedūras atlieka DERMA SANUS, spauskite “Veido procedūros”.