Veido procedūros, kurias atlieka DERMA SANUS, yra ne kartą išbandytos, patikrintos laiko ir pamėgtos klientų. Tai parodo, kad jos yra veiksmingos, padeda esant įvairioms situacijoms: ir tuomet, kai norite atrodyti gražiai prieš jums svarbią šventę,

ir kai kamuoja tokia opi problema kaip plaukų slinkimas, ir kai sprendžiamos tokios rimtos diagnozės kaip aknė, rožinė ar pigmentacija. Netgi pas mus atliekamas veido masažas suteiks ne tik saldų malonumą, bet dovanoja galimybę patirti, kas yra veido liftingas be chirurginio įsikišimo.

Veido procedūros, kurias atlieka DERMA SANUS, yra ne kartą išbandytos, patikrintos laiko ir pamėgtos klientų. Tai parodo, kad jos yra veiksmingos, padeda esant įvairioms situacijoms: ir tuomet, kai norite atrodyti gražiai prieš jums svarbią šventę, ir kai kamuoja tokia opi problema kaip plaukų slinkimas, ir kai sprendžiamos tokios rimtos diagnozės kaip aknė, rožinė ar pigmentacija. Netgi pas mus atliekamas veido masažas suteiks ne tik saldų malonumą, bet dovanoja galimybę patirti, kas yra veido liftingas be chirurginio įsikišimo.

Veido odos diagnostika

Veido odos diagnostika yra pirmasis žingsnis, nuo kurio prasideda teisinga veido odos priežiūra ir, drįstame sakyti, meilė savo išvaizdai. Jos metu specialus aparatas pagal skirtingus kriterijus nustato jūsų veido odos būklę. Itin tikslus įvertinimas padeda kosmetologei parinkti, kokia kosmetika jums labiausia tinka, kokių bėdų galima išvengti ir kaip dabar galima jums padėti.

PRP procedūra

PRP procedūra dėl savo ilgalaikio poveikio ir žinojimo, kaip teisingai ją atlikti, yra mūsų atliekamų procedūrų pažiba. Šiuo metu tai geriausia veido procedūra prieš senėjimą. Ji pagerina ir daugybės odos problemų būklę. Kad ir kaip ją begirtume, tai bus tik žodžiai, nes PRP procedūra yra būtent ta, kurią reikia patiems išbandyti ir su džiaugsmu stebėti veido odos pokyčius.

Veido valymas

Veido valymas – puiki ir populiari veido procedūra, kurios metu pašalinamos negyvos ląstelės, riebalai, išvalomos veido poros. Būtent nuo pastarųjų būklės priklauso, ar jums bus atliekamas mechaninis veido valymas, kuris tarp kosmetologių tampa vis didesne retenybe. Dažnai būtent veido valymas tampa kelionės link teisingos veido priežiūros pradžia.

Mezoterapija

Veido valymas – puiki ir populiari veido procedūra, kurios metu pašalinamos negyvos ląstelės, riebalai, išvalomos veido poros. Būtent nuo pastarųjų būklės priklauso, ar jums bus atliekamas mechaninis veido valymas, kuris tarp kosmetologių tampa vis didesne retenybe. Dažnai būtent veido valymas tampa kelionės link teisingos veido priežiūros pradžia.

Pilingas

Pilingas – klasikinė veido procedūra, kurią dauguma gerai žino ir kurios veiksmingumu retas abejoja. Jos metu veikiamas paviršinis odos sluoksnis, nuimamos negyvos ląstelės, dirbama su įvairiomis veikliosiomis medžiagomis. Atrodo paprasta, tačiau rezultatas kaip visada priklauso nuo kosmetologės kompetencijos, tad pilingas pilingui ne visada yra lygus.

Mezoterapija plaukams

Mezoterapija plaukams padeda tada, kai užklumpa bėda, kuria iš pradžių sunku patikėti – jums slenka plaukai. Neskausminga, tinkanti vyrams ir moterims bei tada, kai plaukų slinkimas yra skirtingo intensyvumo. Stebuklų nežadame, nes viskas priklauso nuo plaukų svogūnėlių, bet jei jų būklė gera – iš nevilties nusirauti paskutinių plaukų neteks.

Dermabrazija

Dermabrazija – šiuolaikiškas būdas itin gerai pašalinti negyvas ląsteles. Tam naudojamas specialus aparatas ir deimantiniai antgaliai, kurie rūpestingai nušlifuoja visus nešvarumus ir nelygumus tam, kad lygi veido oda nesislėptų po skubaus gyvenimo kauke. Tai veido valymas, tik dar efektyvesnis ir be jokių nemalonių pojūčių.

Veido masažas

Veido masažas – maloni ir naudinga grožio procedūra, atliekama su aparatu “Vera shape”. Net trys skirtingos funkcijos vienu metu suteikia trejopą poveikį, o pats veido masažas gali būti atliekamas jums norimu intensyvumu. Tai efektyvus būdas išskaidyti riebalus, pagerinti odos elastingumą ir atsipalaiduoti.

Išsirinkite, kuri veido procedūra jums yra labiausiai reikalinga, ir,
paskambinę telefonu, rezervuokite datą apsilankymui. Laukiame jūsų!

Derma Sanus