Išsirinkti iš daugybės gamintojų, koks kremas veidui, veido prausiklis, serumas veidui, veido kaukė ir kitos kasdienės veido priežiūros priemonės yra tinkamiausios būtent jums ir būtent šiuo gyvenimo etapu – ne tokia ir paprasta užduotis.

DERMA SANUS savo klientams rekomenduoja tik pačių išbandytą kosmetiką, kurią pagamino patikimi gamintojai, visame pasaulyje turintys aukštai vertinamą vardą.

Renkantis veido priežiūros priemones, svarbiausia – kad kremas, veido prausiklis ar kita priemonė, kurią kasdien naudosite, tiktų būtent jūsų odai, padėtų išspręsti šiuo metu jus varginančias veido odos problemas, o jas išgydžius – kuo ilgiau išlaikytų tai, apie ką kalba visi kosmetikos gamintojai ir ko siekiate jūs, – tai sveika oda. Nes būtent su sveika oda atsiskleidžia jūsų natūralus prigimtinis grožis, o jūs jaučiatės laiminga, atsipalaidavusi, besidžiaugianti gyvenimu ir savimi.

Kelias iki tokios išorinės ir vidinės būsenos – daug paprastesnis nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Tai jūsų veido odos diagnostika profesionaliu aparatu ir kosmetikos parinkimas būtent jūsų odai.

Kosmetika “Medik8”

Kosmetika iš Didžiosios Britanijos, kurios įkūrėjas savo kompaniją pradėjo rūpindamasis sesers, kurią vargino paraudusi veido oda, veido priežiūra. MEDIK8 ypač daug dirba retinoidų, antioksidantų, odą šviesinančių ir augimo faktorių srityse. Kompanijos kosmetika sukurta remiantis CSA principu.

C – tai vitaminas C dieną skirtiems veido produktams. Tinkamos dozės vitaminas C suteikia antioksidantų apsaugą, taip stimuliuojamas kalogenas ir jo gamyba, stabdoma odos pigmentacija, sudaroma apsauga nuo aplinkos poveikio.

S – apsauga nuo saulės, mat odos senėjimas net 80 % vyksta dėl saulės poveikio. Net jei diena yra debesuota, saulės spinduliai prasiskverbia pro debesis ir veikia odą. MEDIK8 kremuose, skirtuose dieniniam naudojimui, apsauga nuo saules (SPF) yra pagrindinis ingredientas.

A – vitaminas A nakties metu. MEDIK8 save vadina vitamino A ekspertais, o vienas iš efektyviausių kompanijos produktų – retinolis, kuris veikia ląstelių branduolį, skatina ląstelių regeneraciją ir atsinaujinimą. Pasak MEDIK8, tai svarbiausia medžiaga, kurios pagalba stabdomas odos senėjimas.

Kosmetika “Atopalm”

Kosmetika iš Pietų Korėjos, kurią sukūrė tėvas, norėdamas padėti atopiniu dermatitu sergančiam vaikui. Ilgų tyrinėjimų laboratorijoje rezultatas – MLE technologija (ang. “multi-lamellar emulsion”, liet. “daugiaplokštelinė emulsija”) ir pasiekimai keramidų srityje, kurie padėjo išgydyti vaiko odą. Savo pasiekimus ATOPALM patentavo Pietų Korėjoje, Japonijoje, JAV, o už didelį efektyvumą ši kosmetika įvertinta garsiausių JAV dermatologijos specialistų.

Kosmetika, kurios veiksmingumas remiasi išsamiais keramidų, vienos iš odos sudedamųjų dalių, kuri yra atsakinga už apsauginę odos funkciją, taip pat odos elastingumą, srityje. ATOPALM sukurta MLE technologija nepriekaištingai atkuria plokštelinę natūralių odos lipidų struktūrą, taip atstatoma apsauginė odos sistema ir tokiu būdu atgaivinamas odos drėkinimas.

Kosmetika skirta tiems, kuriuos vargina jautri oda, sausa oda, įvairios odos probemos, kurių oda yra sudirginta, šiurkšti. ATOPALM kosmetika neturi parabenų, yra neriebi, švelni, itin greitai įsigeria. Kasdien reikalingas nedidelis jos kiekis. Ji labai gerai nuramina ir drėkina odą. Patikrina dermatologų ir oftalmologų. Tinka ir suaugusiems, ir vaikams.

Kosmetika “Zo skin health”

Kosmetika, kurią sukūrė dr. Zein Obagi, be kurio neįsivaizduojama šiuolaikinė kosmetologija. Įvairius apdovanojimus pelnęs inovatorius, dermatologas, švietėjas, knygų autorius, daugybės organizacijų atstovas dr. Z. Obagi yra ypač vertinamas ekspertas odos priežiūros srityje. Būtent jo dėka odos priežiūra pripažinta kaip mokslas. Tarp daugybės jo pasiekimų yra odos sluoksnių tyrinėjimas, o labiausiai jis susitelkė į tokias sritis kaip saulės poveikis odai, odos pigmentacija, kalogenas ir jo stimulacija, odos elastingumo atnaujinimas.

ZO SKIN HEALTH – tai inovatyvi aukštos kokybės kosmetika, kurią kuriant įgyvendinti įvairūs dr. Z. Obagi pasiekimai šioje srityje. Beje, ją visame pasaulyje plačiai naudoja ne tik įvairūs odos priežiūros specialistai, bet ir plastikos chirurgai, dermatologai ir kt.

Kosmetika “Zeroid”

Kosmetika iš Pietų Korėjos, kurios produktai taip pat paremti naujausiais mokslo išradimais, yra patentuoti, neturi įvairių kenksmingų medžiagų (parabenų, etanolio, sulfatų, kvapų ir pan.). Ši kosmetika skirta žmonėms, kuriuos kamuoja įvairios odos problemos: jautri oda, sausa oda, riebi oda ir kt.

ZEROID išradimas – ZEROID DEFENSAMIDE – 2011 m. vienoje iš garsiausių parodų “In-Cosmetics” laimėjo sidabro medalį už inovatorišką naują produktą kosmetikos rinkoje. ZEROID DEFENSAMIDE produktai yra paremti antimikrobinių peptidų, kurie yra mūsų organizme, gamyba. Tokia kosmetika mūsų odoje slopina “Staphylococcus” bakterijos augimą. Peptidai sustiprina susilpnėjusią apsauginę odos funkciją ir neleidžia daugintis bakterijai, kuri yra atspari antibiotikams. Kosmetika, sukurta minėtos technologijos principu, neleidžia bakterijoms, virusams, grybeliui veikti pažeistą odą, sustiprina imunitetą ir apsaugo organizmo vidinę terpę.

Kosmetika “Hydropeptide”

Kosmetika iš JAV, kurios kūrėjoms veido priežiūra ir jai skirti produktai neatsiejami nuo epigenetikos mokslo. Epigenetika tyrinėja molekulinius mechanizmus, kurie veikia genų aktyvumą – jį didina arba mažina. Pasak HYDROPEPTIDE, epigenetika veikia genus, kurie valdo mūsų odos ląsteles. Taigi HYDROPEPTIDE kosmetika pilna galingų ingredientų, kurie genams siunčia signalus, skatinančius mūsų odos ląsteles augti sveikomis ir gražiomis.

Kaip galima spėti iš kompanijos pavadinimo, vienas iš tokių signalus siunčiančių ingredientų yra peptidai, kurie epigenetikoje, taigi ir HYDROPEPTIDE produktuose, yra viena iš veiksmingiausių medžiagų. HYDROPEPTIDE daug dėmesio skiria kaklo ir dekoltė sričių priežiūrai.

Šios kompanijos kosmetika yra ypač inovatyvi, patvirtinta klinikinių tyrimų.

Kosmetika “Universkin”

Kosmetika, kuri sukuriama atsižvelgiant į individualius žmogaus poreikius. Sujungęs šiuolaikinio mokslo išradimus su holistiniu požiūriu, šis gamintojas ypač kreipia dėmesį į žmogaus individualumą, į konkretaus žmogaus odos būklę. Ar jus kamuoja pajuodę paakiai, ar rožinė, ar siekiate, kad jūsų sveika oda kuo ilgiau išliktų sveika, UNIVERSKIN veido priežiūra susijusi su trim etapais. Pirmas žingsnis – susitikimas su specialistu, kuris ištiria konkretaus žmogaus veido odos būklę. Antras – gaunate savo odos analizę, trečias – sukuriami gaminiai būtent jūsų veido odai.

UNIVERSKIN kosmetika išsiskiria 19 aktyviųjų ingredientų, kurie veikia 8 svarbiausias odos funkcijas. Šie ingredientai parenkami priklausomai nuo žmogaus odos būklės, kuri nustatoma veido analizės metu. Tokiu būdu jums sukurtas serumas veidui veikia itin efektyviai, o jo rezultatas yra greičiau vizualiai pamatomi.

Kosmetika “Colorscience”

Kosmetika iš JAV, kuri didžiausia dėmesį skiria odos apsaugos prevencijai. Tai “premium” klasės prabangi dekoratyvinė kosmetika, kuriai svarbiausi yra aukštos kokybės ingredientai, grynos mineralinės medžiagos, apsauga nuo saulės ir prabangios spalvos. Visi COLORSCIENCE produktai sukurti taip, kad jais būtų itin paprasta naudotis.

Pasak COLORSCIENCE, svarbiausias mūšis dėl sveikos veido odos vyksta prieš atsirandant odos problemoms, todėl ši kompanija daug dėmesio skiria apsaugai nuo saulės, taršos ir pan. Jų sukurtos mineralinės pudros su SPF yra modernios ir labai patogios naudotis. Ir šie, ir kiti kompanijos produktai skirti bet kokio amžiaus ir odos tipo moterims, pripažinti ir vertinami visame pasaulyje.

Kosmetika “Bioelements”

Kosmetika iš JAV, kuri išsiskiria individualizuotais sprendimais bei gamtos turtų ir mokslo pasiekimų darna. Šio prekės ženklo pradininkė Barbara Salomone – pirmoji Amerikoje licenzijuota kosmetologė, vadinama modernios veido priežiūros pradininke. Jos siekį sukurti priemones, padedančias bet kokio tipo veido odai ir sprendžiančiai įvairiausias problemas, tęsia BIOELEMENTS prekės ženklo kosmetika.

BIOELEMENTS savo produktais siekia suteikti indivizualizuotus sprendimus, tinkančius konkrečiam žmogui, gyvenančiam jam būdingoje aplinkoje ir susiduriančiam su tik jam būdingomis veido odos problemomis. Natūralių ingredientų iš gamtos ir laboratorijos išradimų dėka jų sukurta kosmetika yra be naftos produktų, parabenų, ftalatų, sintetinių kvapų ir dažiklių, mineralinio aliejaus, kliniškai ir dermatologiškai patikrinta, netestuota su gyvūnais.

BIOELEMENTS kosmetika ypatinga savo veiksmingumu tiek naudojant ją namuose, tiek profesionalios kosmetologės kabinete.

Kosmetika “PCA skin”

Kosmetika, kurią sukūrė kosmetologė, ištobulino dermatologas ir kuri konkurencingoje kosmetikos rinkoje parduodama virš 25 metų. Tai dar vienas gamintojas, kuris savo gaminius kuria remdamasis naujausiais moksliniais išradimais, kurioje nėra kenksmingų medžiagų, kuris aktyviai dalyvauja edukacijoje apie tai, kas yra sveika oda, gydo tokias odos problemas kaip raukšlės ir senstanti oda, aknė ir spuogai, jautri oda, pigmentacija ir kt.

PCA SKIN požiūris į tai, kokia turi būti odos priežiūra, remiasi nuomone, kad, nepaisant to, kokia dabar yra žmogaus odos būklė, kiekvienas gali pasiekti, išlaikyti ir turėti tai, kas paprastai yra vadinama sveika oda. PCA SKIN kosmetika ir procedūros sukurti veikti kartu, o kiekvienas produktas patenka į tokias esmines kategorijas: odos valymas, koregavimas, drėkinimas ir apsauga.