Mezoterapija – veiksminga veido procedūra tiems, kurie nori ilgiau išliekančio efekto ir siekia pagerinti savo odos būklę veikiant į gilesnius sluoksnius.

Kas yra mezoterapija? Paprastai tariant, tai veido procedūra su adatomis. Į dermą, gilesnį odos sluoksnį, specialaus aparato pagalba suleidžiama natūralių veiksmingų medžiagų, kurios veikia odą, pagerindamos jos būklę.

Mezoterapija yra ypač veiksminga, kai jus neramina raukšlės, senstanti oda, sausa oda, tad norite, kad odos drėkinimas nebūtų tik vienkartinio apsilankymo pas kosmetologę pasekmė, o truktų daug ilgiau. Šios veido procedūros dėka oda gauna daug drėgmės ir aktyvių medžiagų, kurios pagerina tonusą ir elastingumą, todėl pagerinama nukarusių skruostų būklė, dvigubas pagurklis, bendras odos tonusas ir elastingumas, todėl oda pastebimai skaistėja, pradeda švytėti ir atrodyti kaip natūraliai sveika oda.

Mezoterapija ir jos eiga

Mezoterapija prasideda, kai kosmetologė įvertina jūsų odos būklę. Geriausiai tai padaryti gali veido odos diagnostika ar profesionalios kosmetologės apžiūra, pokalbis apie jūsų lūkesčius ir norus.

Šios procedūros metu kosmetologė maksimaliai nuima raginį veido odos sluoksnį atlikdama pilingą, nuskausmina odos paviršių, parenka veikliųjų medžiagų kokteilį mezoterapijos procedūrai, aparato arba adatos pagalba atlieka mezoterapiją, nuramina odą po procedūros serumais bei kauke ir užtepa apsauginį kremą.

DERMA SANUS pačią mezoterapijos procedūrą atlieka itin kokybišku “Derma Shine” aparatu iš Pietų Korėjos. Šis aparatas turi injektorių su 9 adatų antgaliu, todėl veikliosios medžiagos į odą patenka vienodame gylyje, vienodais atstumais, labai tolygiai po pasirinktos odos plotą. Injektoriaus antgalis pakelia odą vakuumu, todėl veikliosios kokteilio medžiagos įleidžiamos greitai, tiksliai, neišteka pro šalį, tad veltui neiššvaistomos, yra vienodai paskirstomos. Tai greita, saugi ir neskausminga procedūra, kurios metu oda nekraujuoja ir nesusidaro mėlynės. Pasibaigus procedūrai, ant odos lieka labai mažai pastebimos žymės nuo injektoriaus dūrių, kurios pranyksta per 24 val.

Mezoterapija – kodėl ji veikia?

Kaip buvo paminėta anksčiau, mezoterapija padeda patekti į gilųjį odos sluoksnį, aprūpina ląsteles reikalingomis medžiagomis, padeda joms augti ir taip sukelia odos švytėjimą. Ši veido procedūra yra paremta moksliniais tyrimais, kurių dėka tokios frazės kaip sveika oda, skaisti oda ar odos drėkinimas tampa ne skambiomis frazėmis iš reklamos, o tikru rezultatu, kurį pastebėsite ir jūs, ir aplinkiniai.

Kita šios veido jauninimo procedūros paslaptis – veikliosios medžiagos, kurios suleidžiamos į dermos sluoksnį. Tai yra vadinamasis veikliųjų medžiagų koktelis – hialurono rūgštis ir pagalbinės medžiagos, tokios kaip vitaminai, antioksidantai, mikroelementai, amino rūgštys, peptidai, kurių teigiamas poveikis odai seniai įrodytas. Į odą suleista hialurono rūgštis arba jos pagrindu pagaminti kokteiliai atsiduria savo vietoje ir stipriai drėkina odą. Hialurono rūgštis į odą iš kraujo plazmos pritraukia dar daugiau vandens. Tokiu būdu padidėjus odos drėgmei, ląstelėms yra žymiai lengviau daugintis ir atlikti savo fukcijas. Štai dėl ko mezoterapija yra siejama su vizualiai matoma pagerėjusia odos išvaizda.

Pati mezoterapija gali būti atliekama skirtingose srityse, pvz., mezoterapija veidui, kaklo ar dekoltė zonai. DERMA SANUS taip pat turi kitą mezoterapijos procedūrą – tai mezoterapija plaukams.

Mezoterapija – kas į ją įeina?

Pagrindinė veiklioji medžiaga – hialurono rūgštis. Tai vandenį pritraukianti medžiaga, kurios molekulė turi savybę prie savęs išlaikyti apie 100 kitų vandens molekulių, todėl hialurono rūgštis žinoma kaip nuostabi odos drėkinimo iš vidaus priemonė. Kai odoje yra pakankamai drėgmės, ląstelės geriau auga ir dauginasi, o veido oda pradeda gražėti. Kad hialurono rūgštis veiktų odą, ją reikia ir suleisti ten, kur odoje natūraliai yra hialuronas. Dėl šios priežasties hialurono injekcijos yra gerai žinomos, veiksmingos ir dažnai naudojamos.

Kita mezoterapijos kokteilio sudedamoji dalis gali būti amino rūgštys. Jos veikia kaip statybinės medžiagos, skirtos naujų ląstelių gamybai. Kad oda suaktyvėtų, pabustų, mezoterapija padovanoja jau paruoštas statybines medžiagas, taigi oda turi iš ko atsinaujinti.

Vitaminai yra dar viena populiari mezoterapijos kokteilio medžiaga. Tai labai stiprūs antioksidantai, kuriais veikiamas odos senėjimas, pigmentacija ar įvairios kitos problemos (sausa oda, spuogai, riebi oda ir kt.). Kokie vitaminai įeis į koktelį meziterapijos procedūrai atlikti, priklauso nuo individualios odos būklės.

Priklausomai nuo žmogaus pageidavimų ir individualios situacijos, šios veido procedūros metu gali būti naudojama ir viena medžiaga, pvz., hialurono rūgštis ar kelios veikliosios medžiagos vienu metu. Pati mezoterapija ir jos efektyvumas dėl to visiškai nepasikeičia – tiesiog gaunamas skirtingas individualus rezultatas.

Mezoterapija, biorevitalizacija ir bioreparacija – kuo jos skiriasi?

Biorevitalizacija ir bioreparacija – tai veido procedūros su tuo pačiu aparatu “Derma Shine”, su kuriuo atliekama ir mezoterapija. Esminis šių procedūrų skirtumas – kokios veikliosios medžiagos yra naudojamos procedūros metu ir į kokį odos sluoksnį jos yra suleidžiamos.

Your Content Goes HereBiorevitalizacija – tai gilusis odos drėkinimas, kuriam naudojama tik hialurono rūgštis. Hialuronas turi didelę įtaką odos stangrumui, veikia stimuliuojamai, todėl kartu veikiamos ir raukšlės, odos senėjimas apskritai. Paprastai kalbant, biorevitalizacija yra hialurono injekcijos, kurios drėkina, gydo ir stimuliuoja odą.

Bioreparacija – panaši veido procedūra kaip ir mezoterapija. Bioreparacija skirta giliam audinių atstatymui. Šios veido procedūros metu taip pat naudojama hialurono rūgštis, kurią papildo kitos veikliosios medžiagos: peptidai, amino rūgštys, vitaminai ir kt. Hialuronas ir jo priedai yra tos medžiagos, kurios padeda spręsti arba sumažinti tokias problemas kaip pigmentacija, veido odos raukšlės, sumažėjęs odos elastingumas ir pan. Bioreparacija yra išties veiksminga veido procedūra brandžiai odai.