Pilingas – populiari veido procedūra, veikianti paviršinį odos sluoksnį. Panašiai kaip ir veido valymas, ši veido procedūra yra skirta negyvų ląstelių nuėmimui, tačiau būten šios procedūros metu naudojamos įvairios veikliosios medžiagos.

Veido pilingas padeda nuimti viršutinį raginį odos sluoksnį, o veikliosios medžiagos, tokios kaip salicilo rūgštis, glikolio rūgštis, trichloracto rūgštis ir kt. patenka giliau į epidermį ir dar labiau jį paveikia.

Pilingas – kokio jums reikia?

Su kokiomis rūgštimis jums bus atliekamas pilingas, priklauso nuo individualios kiekvieno žmogaus situacijos ir lūkesčių. Jei nuolat vargina spuogai ir norite, kad jums būtų pradėtas spuogų gydymas, jei siekiate, kad pradingtų randai, kuriuos paliko spuogai, jei trokštate pagerinti odos išvaizdą ir tekstūrą ar kad dingtų smulkios raukšlės, sumažėtų pigmentacija – kiekvienu iš šių atveju jums bus parinktos skirtingos rūgštys ar jų kombinacijos. Taigi kiekvienam žmogui veido pilingas bus atliekamas vis kitaip. Šiuo atveju yra labai svarbu ir tai, kokią kompetenciją ir patirtį turi kosmetologė, mat nuo jos meistriškumo priklausys gaunamas rezultatas.

Svarbu atsiminti, kad visas anksčiau išvardintas situacijas vienija vienas dalykas – kad ir kokio gilumo pilingas bus jums atliekamas, ši veido procedūra veikia tik epidermyje, t. y. paviršiniame odos sluoksnyje. Jei norite giluminio ar atstatančio poveikio savo odai, jums gali padėti PRP procedūra ar mezoterapija.

Pilingas yra veiksminga veido procedūra ne tik veido problemoms spręsti, bet ir tiems, kas nuolat rūpinsi savo išvaizda ir sveika oda. Veido pilingas – tai ir grožio procedūros dalis prieš įvairias jums svarbias progas. Gimtadienis, vestuvės, svarbus vakaras darbe, o gal tiesiog maloni dovana sau – pilingas padeda pasiekti greito rezultato. Po pilingo graži veido oda, skaisti oda tampa toks natūralus dalykas, apie kurią per svarbias progas visiškai nebereikia rūpintis!