Kosmetologė Rasa Šnirienė

Kosmetologija mano gyvenime – tai ne atsitiktinumas. Visko pradžia tapo aknė.

Aknė buvo ta odos liga, atsiradusi ant mano veido brendimo laikotarpiu ir ilgus metus tapusi nuolatiniu mano liūdesio, ašarų į pagalvę, bandymų apmalšinti ligą ir ieškojimų, kaip ją galutinai įveikti, palydovu. Aš labai gerai žinau, ką tai reiškia ant veido matyti nuolatinius didelius spuogus, kuriuos be perstojo spaudydavau ir taip dar labiau pablogindavau savo odos būklę. Ilgai gyvenau nežinodama ir nesuprasdama, koks yra maisto poveikis odai. Mano aknės gydymas vyko tarybiniuose kosmetologijos kabinetuose, kur žinios buvo lygiai tokios pat negausios kaip ir priemonių pasirinkimas. Patyriau nuolatinius atkryčius, kai, grįžusi po intensyvaus aknės gydymo Vilniuje, namuose netrukus vėl išvysdavau tuos pačius spuogus.

Per tą laiką supratau, kad viskas, kas yra susiję su veido oda ir mano problema, mane nepaprastai domina. Kad kosmetologija yra ta sritis, kurioje gali atsiskleisti mano vaikystę lydėjęs nepaliaujamas noras visus gydyti. Taip po mokyklos baigimo įstojau mokytis medicinos, o po studijų pradėjau dirbti tuo metu vieninteliame Vilniuje kosmetologijos skyriuje, kur kosmetologė buvo savotiškai egzotiška profesija. Skyriau daug laiko žinių gilinimui, eksperimentavau, bandžiau įvairias priemones. Aknė pagerėdavo tol, kol būdavo kruopščiai prižiūrima.

Atėjus Nepriklausomybei, atsirado žymiai daugiau kosmetikos kompanijų. Kaip kosmetologė dar daugiau priemonių bandžiau ir su savo, ir su klientų veido oda. Mano veidas tapo gražesnis, tačiau viduje vis kirbėjo mintis: kodėl kitose šalyse aknė yra išgydoma, o pas mus – tik trumpam suvaldoma ar pagerinama? Šis atkaklumas, lydimas asmeninio troškimo padėti sau ir kitiems, pagaliau atvedė mane prie ilgai laukto momento. Aš visiškai įveikiau aknę.

Šiandien esu profesionali kosmetologė, turinti daugiau nei 25 m. patirtį. Grožio centre DERMA SANUS dirbu su geriausia kosmetika, taikau kompleksines priemones, o iš pas mane atėjusio kliento noriu sužinoti viską: kuo jis gyvena, ką valgo, kokį turi imunitetą ir pan.

Kaskart, kai į kabinetą ateina prislėgtas žmogus, kuris, atrodo, jau viską yra išbandęs ir visur apsilankęs, žinau, kad ne tik teoriškai jį suprantu. Aš pati visa tai išgyvenau. Anksčiau – aknę, dabar – ir laiko poveikį savo veido odai. Tikiu, kad žinių, pirmiausia pagrįstų asmenine patirtimi, dėka aš kaip kosmetologė galiu geriau padėti kitiems.

Derma Sanus

Klientų atsiliepimai

Kosmetologė RASA ŠNIRIENĖ tiesiog nuostabi profesionalė! Atliko man ir mezoterapiją. Rezultatai puikūs ir akivaizdūs! Likau sužavėta jos meistriškumu! Tikra medikė! Rekomendavau savo draugams. Visi dėkingi ir sužavėti jos atliekamomis procedūromis!

Jolanta Kijonka
Puiki meistrė! Labai kompetetinga, puikiai išmananti savo darbą. Akivaizdžiai susitvarkė ir pagražėjo veido oda. Labai rekomenduoju.
Rima Berdnikovienė
derma sanus

P – Pn

09:00 ~ 19.00

Š- S

09:00 ~ 16.00