Dermabrazija, o tiksliau – deimantinė dermabrazija, yra moderni veido procedūra, kurioje susijungia gamtos ir mokslo pasiekimai. Gamtos – nes šios veido procedūros metu naudojamas natūralus gamtoje randamas mineralas deimantas ir vanduo. Mokslo – nes, ištyrę veido odos struktūrą ir deimantų savybes, mokslininkai sujungė šias dvi sritis tam, kad toks veido odos atnaujinimas, kuris dar vadinamas šlifavimu, taptų malonia procedūra. Būtent dėl to dermabrazija turi kitus, tikslesnius, pavadinimus: deimantinė dermabrazija arba deimantinė vandeninė dermabrazija.

Dermabrazija – kokia tai veido procedūra?

Dermabrazija, sprendžiant iš pavadinimo, gali pasirodyti kaip įmantri veido procedūra. Paprastai kalbant tai yra veido valymas arba šlifavimas pačiu šiuolaikiškiausiu būdu, po kurio pasiekiama tikroji prabanga – lygi veido oda ir nuostabiai skaisti oda. Toks veido odos šlifavimas atliekamas deimantų ir vandens pagalba.

Aparatas, su kuriuo atliekama deimantinė dermabrazija, turi vakuumo funkciją, todėl jo antgalis itin gerai priglunda prie veido odos. Deimantai, kuriais padengti aparato antgaliai, judėdami odos paviršiumi, tolygiai ją šlifuoja ir taip nuima negyvas ląsteles. Vanduo, kuris cirkuliuoja antgalio viduje ir liečiasi su oda, sušvelnina procedūrą ir ramina odą. Tokiu būdu dermabrazija tampa malonia veido procedūra, kuri išlygina odos paviršių, suteikia odai gyvybės ir skaistumo. Tai išties puiki pagalbinė priemonė, kuri padeda geriau išvalyti odą.

Dermabrazija ir jos nauda

Deimantinė dermabrazija – tai ir puikus veido odos atnaujinimas, mat ši veido procedūra pažadina odą. Ląstelės geriau kvėpuoja, geriau pasisavina maistingąsias medžiagas, oda tampa strangresnė ir elastingesnė. Todėl rezultatas iškart akivaizdžiai matosi: oda atrodo atsigavusi, gyva ir tikra. Taigi tiems, kas ieško sprendimų, kaip atgaivinti veido odą ir padaryti tai greitai bei maloniai, deimantinė dermabrazija yra procedūra, kurią verta rinktis.

Dermabrazija yra visiškai neskausminga veido procedūra, kurią galima atlikti bet kokio amžiaus žmogui. Be to, ji tinka ir tiems, kuriuos vargina jautri oda, nes po šios procedūros nelieka jokių nepageidaujamų pasekmių.

Spauskite štai čia, jei norite sužinoti, kas yra veido valymas.

Domina visos veido procedūros, kurias atlieka DERMA SANUS? Spauskite ant “Veido procedūros”.