Gan dažnai susiduriame su žmonėmis, kuriuos pas mus atveda nuovargis ir neviltis, kad sveika oda yra svajonė, kuri tikriausiai neišsipildys. Įsisenėjusias odos problemas, pasunkėjusias būkles lydi skaudžios emocijos, visiškas susipainiojimas informacijos pertekliuje ir nežinia, ką daryti toliau. Esame tai patyrę. Žinome, kokia lėta gali būti kelionė link to, ką mums davė gamta ir ką sugadiname netinkamu gyvenimo būdu bei nežinojimu.

Ar jūsų veido odos būklė neseniai pablogėjo, o gal beveik susigyvenote ar pasidavėte, kad niekada nebeatrodysite sveikai ir gražiai, mes galvojame, kad visada yra išeitis. Turime daug patirties ir prisidėjome ne prie vienos sėkmingos istorijos. Sveika oda gali būti jūsų veidrodžio atspindžiu. Svarbu pradėti ir nenuleisti rankų.

Kviečiame paskaityti apie dažniausiai mūsų praktikoje pasitaikančias odos problemas. Jei atpažinsite ar įtarsite, kad kažkurie simptomai jums tinka, jei turite artimų žmonių, kurie ignoruoja panašias ligas ar su jomis vargsta be rezultatų, kviečiame kreiptis pas mus.

Aknė

Aknė ir paauglystėje, ir suaugusio žmogaus gyvenime yra vienodai žiauri. Skausmingi ir nuolat iškylantys spuogai, negraži išvaizda – aknei įveikti reikia ne vienos dienos. Prisipažinsime, su šia liga turime asmenišką santykį, o kiekvieno kliento aknės gydymas ir mums kaskart tampa širdimi išgyvenama kelione. Tik mes, skirtingai nei jūs, ne kartą patyrėme, kad aknė yra suvaldoma, o gražus veidas – žingsnis po žingsnio pasiekiamas tikslas.

Rožinė

Rožinė – lėtinė odos būklė, kuri, teigiama, ypač būdinga Šiaurės Europos gyventojams. Tai nuolatinis ar protarpiais atsirandantis paraudimas, kurį apsunkina padidėjęs odos jautrumas ir lydi psichologinis žmogaus diskomfortas. Lyg ir paprasta būklė, bet ne taip paprastai išgydoma. Rožinė liga liepia pašalinti veiksnius, kurie ją provokuoja, rasti tinkamas priežiūros priemones ir tiesiogiai suprasti, kad veidas – tai tavo organizmo vidaus būklės atspindys.

Spuogai, inkštirai, miliumai

Kaip dažnai ant veido turi pasirodyti spuogai ar inkštirai, kad juos įvardintumėte kaip problemą, kurią būtina spręsti? Kuo jie skiriasi nuo aknės? Kas tie miliumai ir kaip su jais susijęs mechaninis veido valymas? Taip, kur spuogai, ten atsiranda ne vienas klausimas, ir kiekvienas atvejis yra individualus. Spuogai gali būti pirmas ženklas, kad reikia eiti giliau ir į savo kūną, gyvenimo būdą pažvelgti atidžiau.

Pajuodę paakiai

Pajuodę paakiai – lyg ir nieko rimto, bet atrodo negražiai. Ir tas “negražiai” kamuoja nuolat. O kai žmogus nuolat blogai jaučiasi, jis atrodo ir vyresnis, ir labiau pavargęs, ir labiau svajoja atrodyti kitaip. Ką tokiu atveju gali padaryti kosmetologė, nes pajuodę paakiai gali būti ir nuovargio, neišsimiegojimo, ir žmogaus fiziologijos, ir paakiuose esančių riebalų sunykimo priežastis? Lyg ir ne pirmos eilės rūpestis, bet ir mažos problemos ilgainiui išvargina.

Pigmentacija

Pigmentacija yra nuolatinės rudos dėmės ant odos. Prie šio parudavimo lengvai priprantama, per daug nekreipiama dėmesio, net pamirštama. Raginame nenumoti į tai ranka. Pigmentacija yra nuoroda, kad jūsų oda nėra sveika oda, nes signalizuoja, kada saulės ar soliarumų yra per daug, kad tai gali būti net vėžinio susirgimo pradžia. Neramu? Paskaitykite, kada, esant pigmentacijai, padeda kosmetologė, o kada – dermatologai ir onkologai.

Sausa veido oda

Sausa oda skundžiasi vos ne kiekvienas pas mus apsilankęs klientas, tačiau kviečiame savęs paklausti, ar tikrai jūsų oda yra sausa? Galbūt tai – jūsų nekantrumo nulemta diagnozė, kai negalite pakęsti menkiausio odos tempimo? Galbūt sausa oda tokia tapo dėl to, kad jūs, paveikti reklamos, nuolat skubate ją drėkinti? Tad ar tikrai jūsų veido oda yra sausa, kaip ją prižiūrėti ir kokios veido procedūros gali jai padėti? Kviečiame paskaityti.

Derma Sanus

Jums rekomenduojamos veido procedūros