Svetainės naudojimo taisyklės

Sveiki atvykę į Dermasanus.lt. Šios taisyklės reglamentuoja Dermasanus.lt elektroninės parduotuvės naudojimą. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su šiomis taisyklėmis ir įsipareigojate jų laikytis.

1. Svetainės naudojimas

Svetainė yra skirta asmeniniam, nekomerciniam naudojimui.
Draudžiama bet kokia svetainės turinio kopijavimo, platinimo ar kitokio naudojimo komerciniais tikslais be išankstinio UAB “Capixel” raštiško sutikimo.
Vartotojas įsipareigoja nenaudoti svetainės nelegaliai, neskelbti, neplatinti ar nekurti turinio, kuris būtų nelegalus, žalingas, grasinantis, įžeidžiantis, šmeižiantis, vulgarius ar kitaip nepriimtinas.

2. Paskyros sukūrimas

Norint naudotis tam tikromis svetainės funkcijomis, gali būti reikalaujama sukurti vartotojo paskyrą.
Vartotojas įsipareigoja teikti tikslia, aktuali ir išsami informacija apie save, reikalingą paskyros sukūrimui ar atnaujinimui.
Vartotojo paskyros duomenys yra laikomi konfidencialiais. Vartotojas yra atsakingas už bet kokį savo paskyros naudojimą.

3. Intelektinė nuosavybė

Visos teisės saugomos. Svetainės turinys, įskaitant tekstus, grafiką, logotipus, vaizdus, bei prekių ženklus, yra intelektinės nuosavybės objektai, kurių teisės priklauso UAB “Capixel” arba yra naudojami su leidėjų sutikimu.
Vartotojai gali naudotis svetainės turiniu asmeniniais, nekomerciniais tikslais, laikydamiesi autorių teisių ir kitų intelektinės nuosavybės apsaugos taisyklių.

4. Atsakomybės ribojimas

UAB “Capixel” stengiasi užtikrinti, kad svetainės turinys būtų tikslus ir patikimas, tačiau negarantuoja, kad svetainės turinys visuomet bus atnaujintas, išsamus ar klaidų neturintis.
UAB “Capixel” neatsako už jokius tiesioginius ar netiesioginius nuostolius, atsiradusius naudojantis svetaine.

5. Pakeitimai taisyklėse

UAB “Capixel” pasilieka teisę bet kada keisti šias taisykles. Bet kokie taisyklių pakeitimai įsigalios iškart po jų paskelbimo svetainėje.
 

Pirkimo ir pardavimo taisyklės

Sveiki atvykę į Dermasanus.ltelektroninę parduotuvę. Čia rasite viską, ko reikiajūsų odos priežiūrai. Prieš pirkdami, atidžiai perskaitykite mūsų pirkimo ir pardavimotaisykles. Užsisakydami produktus mūsų svetainės, jūs sutinkate su šiomistaisyklėmis.

1. Užsakymo pateikimas

Užsakymą galite pateikti bet kuriuo metu, naudodamiesi mūsų internetine parduotuve. Užsakymo patvirtinimas bus išsiųstas į jūsų nurodytą el. pašto adresą.

2. Apmokėjimas

Užsakymą galite apmokėti per mūsų svetainės nurodytas mokėjimo sistemas. Visimokėjimai turi būti atlikti eurais.

3. Pristatymas

Pristatymo laikas ir išlaidos priklausys nuo pasirinkto pristatymo būdo ir jūsų buvimovietos. Visus produktus pristatome per 3 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo. Tikslus pristatymo laikas bus nurodytas užsakymo patvirtinime.

4. Grąžinimas

Prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos, jei jos nebuvonaudojamos ir neprarado prekinės išvaizdos. Grąžinimo metu būtina pateikti įsigijimodokumentą. Adress: Olimpieciu 7-6 Vilnius, Lithuania, LT-09237

5. Bendravimas

Visus klausimus, nusiskundimus ar pasiūlymus galite pateikti mums telefonu+37068529381 arba el. paštu, nurodytu mūsų svetainėje. Mūsų įmonės pavadinimasyra UAB Capixel, įmonės kodas: 302511879.

Kaip pirkti

1. Įkelkite pirkinius į krepšelį.
2. Nurodykite tikslų prekių pristatymo adresą, pašto kodą ir kontaktinį asmenį beitelefoną.
3. Mūsų įmonė pradeda ruošti siuntą tik gavus pilną užsakymo apmokėjimą į Pardavėjobanko sąskaitą.
4. PVM Sąskaita-faktūra pateikiama Pirkėjui pageidaujant.
 

Prekių grąžinimas

Pirkėjas neturi teisės grąžinti šių prekių:

  • kokybiškų maisto papildų;
  • kokybiškų prekių, kuriomis Pirkėjas naudojosi, jas sugadino, pažeidė jų pakuotę ar dėl kitų Pirkėjo atliktų veiksmų prekės prarado prekinę išvaizdą, taip pat ne visos komplektacijos prekių.
  • kitų prekių, kurias Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti vadovaudamasis galiojančiais teisės aktais.

Prekės laikomos kokybiškomis, jei nėra pasibaigęs prekių galiojimo terminas, prekių sudėtyje nėra teisės aktais draudžiamų sudedamųjų medžiagų, dėl netinkamų laikymo sąlygų iki prekių perdavimo Pirkėjui nėra pakitusi prekių konsistencija ar kitos esminės ypatybės, prekės nėra pažeistos mechaniškai, nėra pažeistos jų pakuotės ar nėra kitų prekių kokybės trūkumų.

Norėdamas pasinaudoti teise grąžinti prekes, Pirkėjas apie prekių pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą turi: ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių perdavimo Pirkėjui dienos informuoti Pardavėją apie sutarties atsisakymą jo elektroninio pašto adresu parduotuve@dermasanus.lt, pateikdamas sutarties atsisakymo prašymą laisva forma; ir ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo Pardavėjo informavimo apie sutarties atsisakymą dienos, perduoti Pardavėjui, nurodytu adresu, prekes kartu su prekių pirkimo PVM sąskaita faktūra.

Grąžinamos ar keičiamos kokybiškos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) ir negali būti naudotos. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokia buvo Pirkėjo gauta, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą – PVM sąskaitą faktūrą. Jeigu prekė nėra visos komplektacijos, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę Pirkėjo sumokėtų pinigų.

Kur grąžinti prekes?

KAIP GRĮŽTI GAUTĄ PAKEITIMĄ PER PAKEITIMO AUTOMATĄ?

Jūs galite grąžinti siuntinį visuose Omniva paštomatuose. Pasirinkite ekrane “Grąžinu siuntinį”.

Įveskite SMS arba el. paštu gautą grąžinimo kodą arba nuskaitykite pradinį siuntos kodą, jei siuntėjas leidžia grąžinti savo sąskaita (galite taip pat įvesti siuntos numerį rankiniu būdu) ir sekite ekrane rodomoms instrukcijoms.

Padėkite siuntinį su sena lipduku į atsiradusią skylę ir uždarykite dureles; siuntos grąžinimo adreso kortelė bus pridėta kurjerio, kuris atsiims siuntas.

Kaip bus grąžinti sumokėti pinigai?

Už prekes sumokėta suma grąžinama per 14 dienų nuo prekių grąžinimo dienos į mokėtojo banko sąskaitą.

Privatumo Politika

1. Įvadas

Mes, UAB “Capixel” (įmonės kodas: 302511879), esame įsipareigoję saugoti mūsų klientų ir svetainės lankytojų privatumą. Šioje privatumo politikoje aprašome, kaip mes renkame, naudojame ir saugome jūsų asmeninę informaciją.

2. Asmeninės informacijos rinkimas

Mes renkame asmeninę informaciją, kurią pateikiate mums savanoriškai per mūsų svetainės registracijos, užsakymo pateikimo ar su mūsų paslaugomis susijusių formų užpildymo procesus. Tai apima, bet neapsiriboja, jūsų vardu, el. pašto adresu, telefono numeriu ir mokėjimo informacija.

3. Informacijos naudojimas

Surinktą informaciją naudojame užsakymų vykdymui, klientų aptarnavimui, mūsų svetainės ir paslaugų tobulinimui, taip pat, jei sutikote, marketingo tikslais.

4. Informacijos saugojimas ir apsauga

Jūsų asmeninė informacija saugoma saugiose serveriuose ir apsaugoma naudojant pramonės standartus atitinkančias saugumo priemones, įskaitant duomenų šifravimą.

5. Teisės

Pagal GDPR, jūs turite teisę prašyti prieigos prie savo asmeninių duomenų, jų taisymo, ištrynimo ar apribojimo, taip pat teisę prieštarauti tam tikram jų naudojimui.

6. Trečiųjų šalių naudojimas

Mes galime bendrinti jūsų informaciją su patikimais trečiosiomis šalimis, kurios teikia mums paslaugas, susijusias su svetainės veikla, užsakymų vykdymu ir marketingu, laikantis visų privatumo apsaugos reikalavimų.

7. Pakeitimai privatumo politikoje

Bet kokie pakeitimai šioje privatumo politikoje bus skelbiami mūsų svetainėje ir, jei reikės, pranešti el. paštu.

8. Kontaktinė informacija

Dėl privatumo politikos klausimų prašome kreiptis telefonu +37068529381.