Pirkėjas neturi teisės grąžinti šių prekių:

  • kokybiškų maisto papildų;
  • kokybiškų prekių, kuriomis Pirkėjas naudojosi, jas sugadino, pažeidė jų pakuotę ar dėl kitų Pirkėjo atliktų veiksmų prekės prarado prekinę išvaizdą, taip pat ne visos komplektacijos prekių.
  • kitų prekių, kurias Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti vadovaudamasis galiojančiais teisės aktais.

Prekės laikomos kokybiškomis, jei nėra pasibaigęs prekių galiojimo terminas, prekių sudėtyje nėra teisės aktais draudžiamų sudedamųjų medžiagų, dėl netinkamų laikymo sąlygų iki prekių perdavimo Pirkėjui nėra pakitusi prekių konsistencija ar kitos esminės ypatybės, prekės nėra pažeistos mechaniškai, nėra pažeistos jų pakuotės ar nėra kitų prekių kokybės trūkumų.

Norėdamas pasinaudoti teise grąžinti prekes, Pirkėjas apie prekių pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą turi: ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių perdavimo Pirkėjui dienos informuoti Pardavėją apie sutarties atsisakymą jo elektroninio pašto adresu parduotuve@dermasanus.lt, pateikdamas sutarties atsisakymo prašymą laisva forma; ir ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo Pardavėjo informavimo apie sutarties atsisakymą dienos, perduoti Pardavėjui, nurodytu adresu, prekes kartu su prekių pirkimo PVM sąskaita faktūra.

Grąžinamos ar keičiamos kokybiškos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) ir negali būti naudotos. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokia buvo Pirkėjo gauta, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą – PVM sąskaitą faktūrą. Jeigu prekė nėra visos komplektacijos, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę Pirkėjo sumokėtų pinigų.

Kur grąžinti prekes?

KAIP GRĮŽTI GAUTĄ PAKEITIMĄ PER PAKEITIMO AUTOMATĄ?

Jūs galite grąžinti siuntinį visuose Omniva paštomatuose. Pasirinkite ekrane „Grąžinu siuntinį”.

Įveskite SMS arba el. paštu gautą grąžinimo kodą arba nuskaitykite pradinį siuntos kodą, jei siuntėjas leidžia grąžinti savo sąskaita (galite taip pat įvesti siuntos numerį rankiniu būdu) ir sekite ekrane rodomoms instrukcijoms.

Padėkite siuntinį su sena lipduku į atsiradusią skylę ir uždarykite dureles; siuntos grąžinimo adreso kortelė bus pridėta kurjerio, kuris atsiims siuntas.

Kaip bus grąžinti sumokėti pinigai?

Už prekes sumokėta suma grąžinama per 14 dienų nuo prekių grąžinimo dienos į mokėtojo banko sąskaitą.